top of page

HAKKIMIZDA

Buz pateni, her yaş grubunda yapılabilen ve kendinizi geliştirmeye çok açık bir spor dalıdır. Küçük yaşta başlanıldığında daha çok verim alınsa da her yaşta genç ve yetişkin de buz patenini deneyimleyebilir ve bu spor dalında kendini geliştirebilir. ​

Buz pistimiz, kaymayı bilen ve bilmeyen herkese açıktır  ve ders alma zorunluluğu olmayıp serbest seanslarda dilediğiniz gibi kayabilirsiniz. Ancak, daha önce buz patenini hiç deneyimlemediyseniz öncelikle nitelikli eğitmenlerimizden birebir özel ders almanızı tavsiye ederiz.

 

Özel dersler için bir yaş sınırı yoktur ve isteğinize göre 1 ya da 2 kişilik özel ders alabilirsiniz.

 

Çocuklar için 4-5 yaş grubu buz patenine başlamak için en uygun yaş grubudur. Buz ile ilk tanışmanız olan özel ders eğitimini tamamladıktan sonra eğitmenlerin de onayı doğrultusunda, çocukların seviyeye göre gruplara ayrılan grup derslerine katılmasını önermekteyiz. 

Grup dersleri; temel kayma seviyesi ve orta seviye olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Temel kayma eğitiminde kayma becerisi gelişen çocuklar bir üst grup olan orta seviye grubuna geçerler, bu grupta daha çok gelişen çocuklar ise istedikleri alana yönlendirilirler. Artistik buz pateni, senkronize buz pateni ve buz hokeyi dallarından birini seçtiklerinde, sporcu kursları adı altında seçtikleri spor dalına yönelik özel eğitim almaya başlarlar. Sporcu kurslarında, temel kayma seviyesinden başlayan ve halen devam eden sporcularımız bulunmaktadır. Buz pateni adı altındaki bütün spor dalları gelişim konusunda sınır tanımayan, çalışma ve deneyimle daha da gelişim sağlanan önü açık spor dallarıdır. 

Buz pistimizde yapabileceğiniz aktiviteler aşağıda belirtilmiştir.

Serbest seans saatlerimizi ana sayfamızdan bölümünden kontrol etmeyi unutmayın.

Serbest Seanslar

Hafta içi ve hafta sonunda kaymayı bilen herkesin katılımına açık serbest seanslarımız bulunmaktadır. 

Haftalık serbest seans programını ana sayfamız veya @kentpaten instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Özel Dersler

Hafta içi ve hafta sonu 10:00 - 18:00 saatleri arasında serbest seanslar dahilinde bire bir özel dersler verilmektedir. Özel dersler için önceden randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu 549 440 81 81 nolu telefonumuzu arayarak yaptırabilirsiniz. 

Grup Dersleri

Temel kayma, orta seviye ve yetişkin grup derslerimiz belirli hafta içi ve hafta sonu günlerinde yapılmaktadır. Derslerimiz isteğe bağlı olarak aylık 4 veya 8 dersten oluşmaktadır.

Grup dersleri hakkında detaylı bilgi için ve kayıt yaptırmak için bizi arayabilirsiniz ya da tesisimizi ziyarete gelebilirsiniz.

Sporcu Kursları

Artistik buz pateni, senkronize buz pateni ve buz hokeyi dallarında sporcu kurslarımız bulunmaktadır.

Okul Saatleri

Hafta içi her gün 10:00 - 15:00 saatleri arası okullar için ayrılmıştır. Uzman eğitmenlerimiz tarafından talebe bağlı olarak 20,40 ve 60 dakikalık grup dersleri verilmektedir.

Buz pisti girişinde paten verilmektedir, ek olarak istenmesi halinde kask, dizlik ve dirseklik de ücretsiz olarak verilmektedir.

Özel Etkinlikler

Tatil, doğumgünü, kutlama gibi özel günlerinizde sizin için hazırlanacak programlarla hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

bottom of page